עורך דין מעצרים

נעצרת? דע את זכויותך!

למה אנחנו צריכים עורך דין מומחה למעצרים? ישנם מספר סוגי מעצר, הראשון הוא מעצר לצורכי חקירה המכונה גם "מעצר ימים". השני, הוא "מעצר עד להחלטה אחרת", במסגרתו לאחר הגשת כתב אישום העצור נותר בבית המעצר עד להחלטה שיפוטית בעניין שחרורו.

והשלישי, הוא "מעצר עד תום ההליכים" הליך מעצר לאחר הגשת כתב אישום במסגרתו הנאשם נותר במעצר עד לתום ההליך המשפטי בעניינו. עו"ד אלעד שאול, מייסד פירמת עורכי הדין אלעד שאול ושות' מומחה לדיני מעצרים. מאמר זה מסביר על הליכי המעצר הנפוצים, שחרור למעצר בית, חלופות מעצר וכדומה. למקרים דחופים ניתן להתקשר 03-7775555 לעורך דין 24/7.

 

עורך דין פלילי מומחה למעצרים

הליך המעצר משפיע באופן מהותי על חייו של העצור וכן על ניהול ההליך הפלילי בעניינו. למעצר השפעה ממשית על מצבו הנפשי של העצור, עלול להשפיע על משך ההליך הפלילי ויחד עם זאת בעל השפעה על תהליך החקירה המשטרתית או ניהול המשפט על ידי התביעה. כך למשל, כאשר נאשם מצוי במעצר – התביעה נוטה להקשיח את עמדותיה לעניין הסדר טיעון וזאת מאחר והיא "לא ממהרת לשום מקום" כל עוד הנאשם בבית המעצר.

מנגד, כאשר הנאשם חופשי – מאזן הכוחות משתנה וההגנה היא זו שאינה ממהרת, ועל כן, התביעה עשויה להציע או להסכים להסדר מקל יותר.

 

מעצר ראשוני – "מעצר ימים"

המעצר הראשוני, או בשמו המשפטי "מעצר ימים", הוא המעצר אשר מתבצע בשלב המקדמי של החקירה המשטרתית, ונועד לסייע לרשויות האכיפה לחקור ולבצע את עבודתן על פי עילות המעצר המנויות בסעיף 13 לחוק סדר הדין הפלילי (סמכויות אכיפה – מעצרים), תשנ"ו-1996, ואלו הן:

  1. חשש משיבוש הליכי החקירה על ידי החשוד: החוק מבקש לאפשר למשטרה לחקור, לאסוף ראיות, לגבות עדויות, לעמת חשודים וזאת מבלי שהחשוד יפריע לעבודתה או יימלט מאימת הדין. לעניין זה, על המשטרה להוכיח שקיים יסוד סביר לחשד שהחשוד ישבש את הליכי החקירה, ולא דיי בכך שיש חשד ערטילאי.
  2. חשש מסיכון בטחונו של אדם או בטחון הציבור: החוק מאפשר לעצור אדם ולהרחיקו מהחברה כבר בשלב החקירה, במידה ישנו סיכון לשלומו של אדם או לשלום הציבור. גם כאן, על המשטרה להוכיח קיומו של יסוד סביר לחשד ולא די בטענות בעלמא לעניין מסוכנות החשוד.
  3. ביצוע פעולות חקירה מיוחדות: בית המשפט יכול להורות על מעצרו של חשוד לתקופה קצובה, אם השתכנע שהמעצר נחוץ לצורך ביצוע פעולות חקירה אותן ניתן לבצע רק כאשר החשוד במעצר. למשל, הפעלת מדובב בתא המעצר.

 

עם זאת, וחרף עילות המעצר, סעיף 13(ב) קובע בזו הלשון:

"13 (ב) שופט לא יצווה על מעצר לפי סעיף קטן (א), אם ניתן להשיג את מטרת המעצר בדרך של קביעת ערובה ותנאי ערובה, שפגיעתם בחירותו של החשוד פחותה." החוק מצווה על בית המשפט לבחון דרכים חלופיות להשגת מטרת המעצר באופן אשר פוגע בחירות החשוד באופן הקטן ביותר.

כך למשל, ניתן לשכנע את בית המשפט ששחרור החשוד לחלופת מעצר, דוגמת מעצר בית, עם או בלי מפקחים. חלופת מעצר עשויה להפחית את החשש משיבוש החקירה, או להפחית את מסוכנות החשוד. ככל שישתכנע בית המשפט כי קיים אמצעי שפגיעתו בחירות החשוד פחותה – הוא מחוייב על פי חוק להורות על שחרור החשוד.

מלאכת השכנוע שמורה בהליכי מעצר לעורכי הדין הפליליים, ולכן יש חשיבות מכרעת לניצול זכות ההתייעצות עם עורך דין פלילי (שהוא גם עורך דין מעצרים). עו״ד מעצרים מקצועי, מנוסה, שיודע לקרוא את הסיטואציה המשפטית במהירות מסוגל להביא לשחרור החשוד, פעולה לה השלכות רבות על ההליך המשפטי הפלילי.

 

שוטר עצר אדם, תוך כמה זמן עליו להביא את האדם בפני שופט?

בתוך 24 שעות ברוב המקרים. מעצר ראשוני מתבצע על ידי שוטר במרבית המקרים ועל כן הוא מוגבל לרוב ל-24 שעות. לאחר מכן, השוטר מחוייב להביא את העצור בפני שופט מעצרים ולשכנע את השופט להאריך את מעצרו. לחילופין, השוטר מחויב לשחרר את החשוד בתחנת המשטרה.

במידה והוחלט לבקש הארכת מעצר, יובא העצור בפני בית המשפט והמשטרה תנסה לשכנע את בית המשפט כי מתקיימת אחת מעילות המעצר, וכי לא ניתן לקיים את החקירה בלי מעצרו של החשוד. לצורך כך, המשטרה תפרט את עילת המעצר, את פעולות החקירה אותן היא מבקשת לבצע בזמן שהעצור שוהה במעצר, ואת מספר הימים הדרושים לה על מנת להשלים את פעולות החקירה מבלי שהעצור יברח, ישבש את החקירה או יסכן את הציבור.

שלב זה הינו שלב קריטי במיוחד עבור החשוד ולכן חובה עליו להיות מיוצג על ידי עורך דין מעצרים.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

כמה זמן אפשר לעצור אדם במעצר ימים?

תקופת המעצר טרם הוגש כתב אישום תימשך ככל היותר 15 ימים ברצף, אלא במקרים חריגים בהם ניתן להאריך את המעצר לעד 75 ימים ואף מעבר לכך. במעצר של קטינים המעצר מוגבל ל-10 ימים אלא במקרים חריגים. בחלק מהמקרים נעצר החשוד לתקופה קצרה, ולאחר מכן מעצרו מוארך מעת לעת עד להגשת כתב האישום נגדו. החשש הוא שהחשוד יוותר במעצר עד להגשת כתב האישום – ואז תוגש בקשה למעצר עד תום ההליכים.

במצב זה, החשוד מצוי בסיכון להיוותרות במעצר במשך חודשים ארוכים ואף למעלה מכך.

 

מעצר עד תום ההליכים

מעצר עד תום ההליכים הוא הליך המעצר המתקיים לאחר הגשת כתב אישום. כאשר מוגש נגד אדם כתב אישום בעבירה חמורה, רשאית המדינה להגיש לצד כתב האישום גם בקשה למעצר עד תום ההליכים (הליך הנקרא מ"ת). במסגרת הבקשה עותרת המדינה למעצרו של הנאשם עד לסיום המשפט, וזאת על מנת להגשים אחת או יותר מתכליות המעצר עד תום ההליכים.

תכליות המעצר בהליך מ"ת שונות במקצת מאלו הקבועות בהליך מעצר הימים וזאת מאחר שהוגש כתב אישום, זאת אומרת שתובע עבר על חומר הראיות שנאסף על ידי המשטרה והחליט שעוצמת הראיות מספיקה להרשעה פלילית. תכליות המעצר במ"ת הן:

  1. חשש משיבוש הליכי משפט או הימלטות מאימת הדין: בדומה לתכלית המעצר בהליך מעצר ימים.
  2. חשש מסיכון בטחונו של אדם או בטחון הציבור: בדומה לתכלית המעצר בהליך מעצר ימים.
  3. הנאשם הואשם בעבירה שמהווה "חזקה סטטוטורית" של מסוכנות: בשונה מהליך מעצר הימים, החוק קובע רשימת עבירות שאם אדם הואשם בהן, חזקה עליו שהוא מסוכן ויש להורות על מעצרו אלא אם הוכיח שניתן להפחית את מסוכנותו בחלופת מעצר. העבירות המדוברות הן עבירות שדינן מוות או מאסר עולם (רצח למשל), עבירת סמים (חוץ משימוש עצמי), עבירת בטחון, עבירת אלימות חמורה או תוך שימוש בנשק קר/חם ועבירות אלימות במשפחה.

 

בהליך המעצר עד לתום ההליכים ישנו סיכום ממשי למעצר ארוך וממושך אשר עשוי להטות את הכף גם להחמרה בענישה בסוף ההליך. על כן, מומלץ לפנות לקבלת ייצוג משפטי איכותי בהזדמנות הראשונה!

 

חשיבות הפניה לעורך דין מעצרים ולעורך דין פלילי בהקדם!

הליך המעצר לצורך חקירה הוא התשתית של ההליך הפלילי ויש לו השלכות מרחיקות לכת על המשך ההליך הפלילי, על אופיו של ההליך ועל חייו של החשוד בכלל. בחלק מהמקרים חשודים משוחררים לביתם ובחלקם המעצר מתארך. מטרתו של עורך דין פלילי היא לקצר את ימי המעצר ככל הניתן ואף להקל על תנאי המעצר.

עורך דין מעצרים מנוסה יעשה הכל בכדי לשכנע את בית המשפט שאין עילה להחזיק את הלקוח שלו במעצר, וכי ניתן להסתפק בחלופות מעצר כמו מעצר בית. יש לזכור, כי חומר החקירה בשלב מעצר הימים הוא חסוי ועומד לנגד עיני בית המשפט בלבד. העצור ועורך דין מעצרים לא יכולים לראות את חומר החקירה ועורך הדין למעצרים מסתמך על חושיו ועל ניסיונו כדי לתמרן בהליך המשפטי ולסייע ללקוח.

ייעוץ עם עורך דין הינו תנאי קריטי שיסייע למנוע או לקצר את ההליך.

 

פניה לעורך דין מומחה למעצרים

עו"ד אלעד שאול, בעל פירמת עורכי הדין אלעד שאול ושות' וצוות המשרד מייצגים חשודים ונאשמים נורמטיביים בהליכים פליליים ובהליכי מעצר, בכל רחבי הארץ. משרדנו ערוך להעניק ייעוץ ושירות משפטי 24/7 בהליכי מעצר דחופים תוך שמירה על סודיות מלאה.
עורכי הדין במשרד יוצאי רשויות התביעה השונות, החל מפרקליטות מחוז תל אביב, דרך התביעה המשטרתית וכלה ברשויות התביעה של רשות המיסים ויחידות העילית של המשטרה ומשרד הבטחון. זכרו! בהליכים פליליים הזמן הוא פקטור משמעותי! ככל שתקדימו ליצור קשר עם עורך דין מעצרים, כך יגבר סיכויי השחרור ויקטנו הסיכויים להמשך ההליך הפלילי.

זה הזמן לפנות לעו"ד פלילי מומחה למעצרים בכדי שתוכל להגן על עצמך בדרך הטובה ביותר! חייג עכשיו 03-7775555 או השאירו פרטים ועורך דין פלילי למעצרים ישוב אליך בתוך דקות ספורות למתן ייעוץ וסיוע משפטי ראשוני. כל פניה חוסה תחת סודיות וחיסיון עורך דין – לקוח!

5 מתוך 5 - (8 הצבעות)
שאלות ותשובות
זקוקים לייעוץ אישי בנושא עורך דין מעצרים?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
חוק הסרטונים
הגנת הפרטיות
חוק הסרטונים

חוק הסרטונים הוא התיקון לחוק למניעת הטרדה מינית האוסר לפרסם סרטון או תצלום של אדם, המתמקד במיניותו, ללא הסכמת המצולם. החוק למניעת הטרדה מינית מ-

קרא עוד »
צילום חשוד במשטרה
מונחים מקצועיים
צילום חשוד במשטרה

צילום חשוד במשטרה מתבצע לאחר חקירת חשוד באזהרה במסגרת עבודות צילום והטבעה (טביעות אצבע). מדובר ברגע לא נעים שחווה כל אדם שנחקר בחשד לביצוע עבירה

קרא עוד »
סכסוכי שכנים
מונחים מקצועיים
סכסוכי שכנים

סכסוכי שכנים בבניין משותף או בבתים פרטיים הם בין הסכסוכים הנפוצים ביותר. מדובר בסכסוכים הקשורים למגורים בשכנות, שטחי חניה, ניהול, אחזקה, שימוש ברכוש המשותף, מטרדי

קרא עוד »
זוטי דברים
מונחים מקצועיים
זוטי דברים

המשפט הפלילי מטפל בהתנהגויות פסולות שביצע אזרחים כלפי אזרחים אחרים או כלפי המדינה, באמצעות הטלת עונשים ושלילת חירות ממבצע העבירה. הסנקציות שאפשר להטיל על נאשם

קרא עוד »
ראיה נסיבתית
מונחים מקצועיים
ראיה נסיבתית

ראיות הן אמצעי משפטי לברור עובדות, הן מוכיחות לבית המשפט שנאשם ביצע את העבירה וניתן להסיק מהן מסקנות לגבי אשמתו או חפותו. ראיות יכולות להיות

קרא עוד »
ביטול כתב אישום
הליכים ושירותים
ביטול כתב אישום

ישנן מספר דרכים לקדם ביטול כתב אישום ולהימנע ממיצוי ההליך הפלילי נגדכם. מהו כתב אישום? איך ניתן לבטל אותו ומה ההשלכות של ביטול כתב אישום?

קרא עוד »
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד.
David I.
David I.
21:07 02 Nov 16
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה