עורך דין מעצרים

נעצרת? דע את זכויותך!

למה אנחנו צריכים עורך דין מומחה למעצרים? ישנם מספר סוגי מעצר, הראשון הוא מעצר לצורכי חקירה המכונה גם "מעצר ימים". השני, הוא "מעצר עד להחלטה אחרת", במסגרתו לאחר הגשת כתב אישום העצור נותר בבית המעצר עד להחלטה שיפוטית בעניין שחרורו.

והשלישי, הוא "מעצר עד תום ההליכים" הליך מעצר לאחר הגשת כתב אישום במסגרתו הנאשם נותר במעצר עד לתום ההליך המשפטי בעניינו. עו"ד אלעד שאול, מייסד פירמת עורכי הדין אלעד שאול ושות' מומחה לדיני מעצרים. מאמר זה מסביר על הליכי המעצר הנפוצים, שחרור למעצר בית, חלופות מעצר וכדומה. למקרים דחופים ניתן להתקשר 03-7775555 לעורך דין 24/7.

 

עורך דין פלילי מומחה למעצרים

הליך המעצר משפיע באופן מהותי על חייו של העצור וכן על ניהול ההליך הפלילי בעניינו. למעצר השפעה ממשית על מצבו הנפשי של העצור, עלול להשפיע על משך ההליך הפלילי ויחד עם זאת בעל השפעה על תהליך החקירה המשטרתית או ניהול המשפט על ידי התביעה. כך למשל, כאשר נאשם מצוי במעצר – התביעה נוטה להקשיח את עמדותיה לעניין הסדר טיעון וזאת מאחר והיא "לא ממהרת לשום מקום" כל עוד הנאשם בבית המעצר.

מנגד, כאשר הנאשם חופשי – מאזן הכוחות משתנה וההגנה היא זו שאינה ממהרת, ועל כן, התביעה עשויה להציע או להסכים להסדר מקל יותר.

 

מעצר ראשוני – "מעצר ימים"

המעצר הראשוני, או בשמו המשפטי "מעצר ימים", הוא המעצר אשר מתבצע בשלב המקדמי של החקירה המשטרתית, ונועד לסייע לרשויות האכיפה לחקור ולבצע את עבודתן על פי עילות המעצר המנויות בסעיף 13 לחוק סדר הדין הפלילי (סמכויות אכיפה – מעצרים), תשנ"ו-1996, ואלו הן:

  1. חשש משיבוש הליכי החקירה על ידי החשוד: החוק מבקש לאפשר למשטרה לחקור, לאסוף ראיות, לגבות עדויות, לעמת חשודים וזאת מבלי שהחשוד יפריע לעבודתה או יימלט מאימת הדין. לעניין זה, על המשטרה להוכיח שקיים יסוד סביר לחשד שהחשוד ישבש את הליכי החקירה, ולא דיי בכך שיש חשד ערטילאי.
  2. חשש מסיכון בטחונו של אדם או בטחון הציבור: החוק מאפשר לעצור אדם ולהרחיקו מהחברה כבר בשלב החקירה, במידה ישנו סיכון לשלומו של אדם או לשלום הציבור. גם כאן, על המשטרה להוכיח קיומו של יסוד סביר לחשד ולא די בטענות בעלמא לעניין מסוכנות החשוד.
  3. ביצוע פעולות חקירה מיוחדות: בית המשפט יכול להורות על מעצרו של חשוד לתקופה קצובה, אם השתכנע שהמעצר נחוץ לצורך ביצוע פעולות חקירה אותן ניתן לבצע רק כאשר החשוד במעצר. למשל, הפעלת מדובב בתא המעצר.

 

עם זאת, וחרף עילות המעצר, סעיף 13(ב) קובע בזו הלשון:

"13 (ב) שופט לא יצווה על מעצר לפי סעיף קטן (א), אם ניתן להשיג את מטרת המעצר בדרך של קביעת ערובה ותנאי ערובה, שפגיעתם בחירותו של החשוד פחותה." החוק מצווה על בית המשפט לבחון דרכים חלופיות להשגת מטרת המעצר באופן אשר פוגע בחירות החשוד באופן הקטן ביותר.

כך למשל, ניתן לשכנע את בית המשפט ששחרור החשוד לחלופת מעצר, דוגמת מעצר בית, עם או בלי מפקחים. חלופת מעצר עשויה להפחית את החשש משיבוש החקירה, או להפחית את מסוכנות החשוד. ככל שישתכנע בית המשפט כי קיים אמצעי שפגיעתו בחירות החשוד פחותה – הוא מחוייב על פי חוק להורות על שחרור החשוד.

מלאכת השכנוע שמורה בהליכי מעצר לעורכי הדין הפליליים, ולכן יש חשיבות מכרעת לניצול זכות ההתייעצות עם עורך דין פלילי (שהוא גם עורך דין מעצרים). עו״ד מעצרים מקצועי, מנוסה, שיודע לקרוא את הסיטואציה המשפטית במהירות מסוגל להביא לשחרור החשוד, פעולה לה השלכות רבות על ההליך המשפטי הפלילי.

 

שוטר עצר אדם, תוך כמה זמן עליו להביא את האדם בפני שופט?

בתוך 24 שעות ברוב המקרים. מעצר ראשוני מתבצע על ידי שוטר במרבית המקרים ועל כן הוא מוגבל לרוב ל-24 שעות. לאחר מכן, השוטר מחוייב להביא את העצור בפני שופט מעצרים ולשכנע את השופט להאריך את מעצרו. לחילופין, השוטר מחויב לשחרר את החשוד בתחנת המשטרה.

במידה והוחלט לבקש הארכת מעצר, יובא העצור בפני בית המשפט והמשטרה תנסה לשכנע את בית המשפט כי מתקיימת אחת מעילות המעצר, וכי לא ניתן לקיים את החקירה בלי מעצרו של החשוד. לצורך כך, המשטרה תפרט את עילת המעצר, את פעולות החקירה אותן היא מבקשת לבצע בזמן שהעצור שוהה במעצר, ואת מספר הימים הדרושים לה על מנת להשלים את פעולות החקירה מבלי שהעצור יברח, ישבש את החקירה או יסכן את הציבור.

שלב זה הינו שלב קריטי במיוחד עבור החשוד ולכן חובה עליו להיות מיוצג על ידי עורך דין מעצרים.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

כמה זמן אפשר לעצור אדם במעצר ימים?

תקופת המעצר טרם הוגש כתב אישום תימשך ככל היותר 15 ימים ברצף, אלא במקרים חריגים בהם ניתן להאריך את המעצר לעד 75 ימים ואף מעבר לכך. במעצר של קטינים המעצר מוגבל ל-10 ימים אלא במקרים חריגים. בחלק מהמקרים נעצר החשוד לתקופה קצרה, ולאחר מכן מעצרו מוארך מעת לעת עד להגשת כתב האישום נגדו. החשש הוא שהחשוד יוותר במעצר עד להגשת כתב האישום – ואז תוגש בקשה למעצר עד תום ההליכים.

במצב זה, החשוד מצוי בסיכון להיוותרות במעצר במשך חודשים ארוכים ואף למעלה מכך.

 

מעצר עד תום ההליכים

מעצר עד תום ההליכים הוא הליך המעצר המתקיים לאחר הגשת כתב אישום. כאשר מוגש נגד אדם כתב אישום בעבירה חמורה, רשאית המדינה להגיש לצד כתב האישום גם בקשה למעצר עד תום ההליכים (הליך הנקרא מ"ת). במסגרת הבקשה עותרת המדינה למעצרו של הנאשם עד לסיום המשפט, וזאת על מנת להגשים אחת או יותר מתכליות המעצר עד תום ההליכים.

תכליות המעצר בהליך מ"ת שונות במקצת מאלו הקבועות בהליך מעצר הימים וזאת מאחר שהוגש כתב אישום, זאת אומרת שתובע עבר על חומר הראיות שנאסף על ידי המשטרה והחליט שעוצמת הראיות מספיקה להרשעה פלילית. תכליות המעצר במ"ת הן:

  1. חשש משיבוש הליכי משפט או הימלטות מאימת הדין: בדומה לתכלית המעצר בהליך מעצר ימים.
  2. חשש מסיכון בטחונו של אדם או בטחון הציבור: בדומה לתכלית המעצר בהליך מעצר ימים.
  3. הנאשם הואשם בעבירה שמהווה "חזקה סטטוטורית" של מסוכנות: בשונה מהליך מעצר הימים, החוק קובע רשימת עבירות שאם אדם הואשם בהן, חזקה עליו שהוא מסוכן ויש להורות על מעצרו אלא אם הוכיח שניתן להפחית את מסוכנותו בחלופת מעצר. העבירות המדוברות הן עבירות שדינן מוות או מאסר עולם (רצח למשל), עבירת סמים (חוץ משימוש עצמי), עבירת בטחון, עבירת אלימות חמורה או תוך שימוש בנשק קר/חם ועבירות אלימות במשפחה.

 

בהליך המעצר עד לתום ההליכים ישנו סיכום ממשי למעצר ארוך וממושך אשר עשוי להטות את הכף גם להחמרה בענישה בסוף ההליך. על כן, מומלץ לפנות לקבלת ייצוג משפטי איכותי בהזדמנות הראשונה!

 

חשיבות הפניה לעורך דין מעצרים ולעורך דין פלילי בהקדם!

הליך המעצר לצורך חקירה הוא התשתית של ההליך הפלילי ויש לו השלכות מרחיקות לכת על המשך ההליך הפלילי, על אופיו של ההליך ועל חייו של החשוד בכלל. בחלק מהמקרים חשודים משוחררים לביתם ובחלקם המעצר מתארך. מטרתו של עורך דין פלילי היא לקצר את ימי המעצר ככל הניתן ואף להקל על תנאי המעצר.

עורך דין מעצרים מנוסה יעשה הכל בכדי לשכנע את בית המשפט שאין עילה להחזיק את הלקוח שלו במעצר, וכי ניתן להסתפק בחלופות מעצר כמו מעצר בית. יש לזכור, כי חומר החקירה בשלב מעצר הימים הוא חסוי ועומד לנגד עיני בית המשפט בלבד. העצור ועורך דין מעצרים לא יכולים לראות את חומר החקירה ועורך הדין למעצרים מסתמך על חושיו ועל ניסיונו כדי לתמרן בהליך המשפטי ולסייע ללקוח.

ייעוץ עם עורך דין הינו תנאי קריטי שיסייע למנוע או לקצר את ההליך.

 

פניה לעורך דין מומחה למעצרים

עו"ד אלעד שאול, בעל פירמת עורכי הדין אלעד שאול ושות' וצוות המשרד מייצגים חשודים ונאשמים נורמטיביים בהליכים פליליים ובהליכי מעצר, בכל רחבי הארץ. משרדנו ערוך להעניק ייעוץ ושירות משפטי 24/7 בהליכי מעצר דחופים תוך שמירה על סודיות מלאה.
עורכי הדין במשרד יוצאי רשויות התביעה השונות, החל מפרקליטות מחוז תל אביב, דרך התביעה המשטרתית וכלה ברשויות התביעה של רשות המיסים ויחידות העילית של המשטרה ומשרד הבטחון. זכרו! בהליכים פליליים הזמן הוא פקטור משמעותי! ככל שתקדימו ליצור קשר עם עורך דין מעצרים, כך יגבר סיכויי השחרור ויקטנו הסיכויים להמשך ההליך הפלילי.

זה הזמן לפנות לעו"ד פלילי מומחה למעצרים בכדי שתוכל להגן על עצמך בדרך הטובה ביותר! חייג עכשיו 03-7775555 או השאירו פרטים ועורך דין פלילי למעצרים ישוב אליך בתוך דקות ספורות למתן ייעוץ וסיוע משפטי ראשוני. כל פניה חוסה תחת סודיות וחיסיון עורך דין – לקוח!

5 מתוך 5 - (8 הצבעות)
זקוקים לייעוץ אישי בנושא עורך דין מעצרים?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד בין החריפים בארץ. נלחם עם השיניים (והשכל) כדי להוציא אותך מכל צרה!
Tomer A.
Tomer A.
08:09 24 Jul 24
שירות מצויין !שנון, חברותי והכי חשוב - מקצוען !
Marom A.
Marom A.
08:00 24 Jul 24
עו"ד בהחלט מקצועי. יחס מאוד מקצועי. בעל ידע רב
Orit E.
Orit E.
07:36 24 Jul 24
העו"ד מספר 1
הדר ו.
הדר ו.
07:16 24 Jul 24
אלוף העולם בהתגלמותו
Ygal T.
Ygal T.
07:01 24 Jul 24
משרד עו״ד הכי מיקצועי שתכירו. אמין עם שרות ברמה הכי גבוהה שיש!!
Dor M.
Dor M.
06:57 24 Jul 24
תותח!!!
Yinon B.
Yinon B.
06:54 24 Jul 24
אני ממליץ בחום רב על עו"ד אלעד שאול.אדם רב תושייה, חכם מאוד, נבון, ויעיל מאוד מאוד.ממליץ בכל פה
מאור ו.
מאור ו.
06:50 24 Jul 24
אדם מיוחד עם ידע מדהים והמון אכפתיות ורצון לעזור בגובה העיניים.. תצליח תמיד
נטלי ס.
נטלי ס.
06:48 24 Jul 24
העו"ד בתחום הפלילי הכי מקצועי שיש.
אור ל.
אור ל.
06:47 24 Jul 24
משרד איכותי ורציני. בקיאים בחומר החוקתי ברמה גבוהה. אדיבים ושמחים לענות לשאלות. בהחלט משרד שאפשר לסמוך עליו. המשיכו כך! עלו והצליחו!
Eilon H.
Eilon H.
06:45 24 Jul 24
עו"ד ברמה גבוההמתן שירות אישי ואיכותי.
Renana Amiel Ben H.
Renana Amiel Ben H.
06:45 24 Jul 24
שירות מקצועי ביותר ואדיבות רבה,יחסי אנוש מעולים.ממליצה בחום.
תהל ע.
תהל ע.
06:41 24 Jul 24
עו״ד אלוף משכמו ומעלה וכל מילה מיותרת!
Meital D.
Meital D.
06:41 24 Jul 24
איש נדיר וטובנהנה לעקוב אחריו
חזקי ג.
חזקי ג.
06:39 24 Jul 24
ע"וד דין אם לב ונשמה נותן הרבה מעבר לע"וד אין עלייך תודה אלעד שאול
ישי ר.
ישי ר.
06:10 24 Jul 24
אלעד היקר ושות' מקצועיים ביותר בתחום. השירות אדיב, מסביר הכל באופן מפורט ומאפשר ללקוח להבין את התיק ואת ההשלכות של כל צעד שיעשה.מי שכבר נכנס לסיפור שמצריך עו"ד בסמיכות אליו, שיזכור את השם אלעד שאול, וכבר חצי מהבעיה נפתרה.מומלץ בחום.
אוהד כ.
אוהד כ.
05:55 24 Jul 24
עורך דין שאול ממה שלמדתי להכיר ולעקוב עורך דין רציני שחושב מחוץ לקופסא ותמיד דואג ללקוחות שלו ותמיד יעשה הכל בשבילם במסגרת החוק בכל שעה .
דודו ס.
דודו ס.
05:37 24 Jul 24
חד כמו תער, שירות מקצועי, מספר 1 בתחום.
דוד ה.
דוד ה.
05:14 24 Jul 24
עו''ד מהשורה הראשונה, אנושי ומקצוען!מומלץ ביותר
מנדי ב.
מנדי ב.
04:56 24 Jul 24
מקצוען, חד וברור. כל מה שצריך מעו"ד בתחום הזה.מומלץ!
בן פ.
בן פ.
04:53 24 Jul 24
מקצועי ורהוט , שנון ובעל קריזמה שחסרה לכמה מעו״ד שאני מכירה
Shira C.
Shira C.
04:43 24 Jul 24
בכל יום רואים אלפי עורכי דין אבל לא בכל יום רואים עורך דין שתופס את תשומת הלב שלך, שמדבר ממקום כנה ואמיתי, שמשדר רצינות חכמה ומקצועיות, אחד כזה שעושה למקצוע עריכת הדין שם טוב.מבחינתי ככה צריך להיות הסטנדרט של כל עורך דין, קודם כל בנאדם אחרי זה עורך דין ממולח מקצוען. תודה שבאנו.
Gal B.
Gal B.
00:08 24 Jul 24
מספר 1 בתחומו! עו״ד מקצועי, יסודי ואנושי.נותן שירות ברמה גבוהה וקפדנית, ממליצה בחום.
אורלי ג.
אורלי ג.
23:30 23 Jul 24
אם אתם מחפשים עו״ד מבריק, מקצועי, סופר שירותי וכנה אלעד זה האיש!ממליץ בחום.
Zevi P.
Zevi P.
23:14 23 Jul 24
אלוף, קשוב, ומקצועי
לאה מ.
לאה מ.
22:52 23 Jul 24
עורך דין מקצוען שנותן את האמת בפרצוף בלי מסכות.
שמואל ב.
שמואל ב.
22:52 23 Jul 24
עורך דין מס׳ 1!!!!!🏆
rozan A.
rozan A.
22:50 23 Jul 24
נאמן לדרכו, ולטובת עמו. בין העו"ד הבודדים עם עקרונות שלא מתייפיפים.
שרה ש.
שרה ש.
22:41 23 Jul 24
מקצועניות וכנות
ריקי רוזנפלד // א.
ריקי רוזנפלד // א.
22:40 23 Jul 24
עורך דין ענייני שלא מפחד להגיד את האמת גם אם היא כואבת!
ori Z.
ori Z.
22:40 23 Jul 24
משדר ידע רב ומקצועיות
ruchami E.
ruchami E.
22:33 23 Jul 24
אלוף!!
Batsheva B.
Batsheva B.
22:25 23 Jul 24
משרד של מקצוענים
שמעון ב.
שמעון ב.
22:21 23 Jul 24
כריש ללא ספק
מיכל ק.
מיכל ק.
22:00 23 Jul 24
לא צרכתי את שירותיו של אלעד שאול כעו״ד אך התרשמתי מתכונותיו הבולטות שודאי מעידות על בעל המקצוע שהוא. ניכר שמדובר באדם ישר והגון.
Shira B.
Shira B.
21:58 23 Jul 24
אלעד היקר עורך דין הגון וישר,פניתי אליו לצורך ייעוץ וקיבלתי מענה מהיר, חד ומקצועי ביותר.ממליצה בחום רב!
keren S.
keren S.
21:55 23 Jul 24
מקצוען, יסודי ואנושי!
Roni C.
Roni C.
21:53 23 Jul 24
לא תמצאו בן אדם ישר אמין ומקצועי כמו אלעד!שווה כל שקל!
נתן ל.
נתן ל.
21:45 23 Jul 24
עו״ד אלעד וירטואוז, מקצועי, יסודי, חד וידען!!ובי באופן אישי הוא מעורר השראה רבה..
רינת בן ש.
רינת בן ש.
21:45 23 Jul 24
אין כמו אלעד. איש יקר, ישר ואמיתי עם הלב במקום הנכון.
Dan S.
Dan S.
21:44 23 Jul 24
מספר 1
lulu
lulu
21:37 23 Jul 24
עו"ד מקצועי חד מיומן ואמין! שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. ממליצה בחום!
נוי נ.
נוי נ.
21:33 23 Jul 24
עורך דין פלילי מהמקצועים שיש!
אליהו ז.
אליהו ז.
21:29 23 Jul 24
עו"ד מספר 1 בתחומו ומעבר לכל בנאדם ישר שמדבר בגובה העיניים לא תתחרטו
Alon K.
Alon K.
21:29 23 Jul 24
רמה אחת מעל כולם 🏆מומלץ בחום!!
Shimon D.
Shimon D.
21:29 23 Jul 24
עו"ד אלעד שאול, ערכי, מוסרי ענייני ,מקצועי ומדוייק. 🎯
אלין י
אלין י
21:25 23 Jul 24
אמנם לא הייתי לקוחה שלו, אך כעוקבת באינסטוש התרשמתי מאוד מהשירות המעולה שהוא מעניק ללקוחותיו ומהיותו אדם אינטליגנטי ומרשים. אלעד משדר מקצועיות ובקיאות בתחום המשפטי, ומצטייר כאדם נעים ומסביר פנים. אז אם אתם מחפשים עו"ד פלילי תותח עם יחס אישי ואנושי, נראה כי עו"ד אלעד הוא הבחירה הטובה ביותר!!!
הודיה א.
הודיה א.
21:22 23 Jul 24
היי,שירות מדהים ומקצועי!אדם אנושי,מקצוען ברמות ועושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר❤️🫶
חזן א.
חזן א.
21:22 23 Jul 24
שילוב מנצח של מסירות, רגישות, אינטליגנציה ומקצועיות שיא. אפשר לסמוך עליו בלב שקט.
Yael M.
Yael M.
21:19 23 Jul 24
אלעד שאול הינו עו״ד מצויין אשר שמו הולך לפניו, אם תצטרכו את שירותיו - אתם בידיים טובות! אדם משכמו ומעלה.
ליאל ר.
ליאל ר.
21:18 23 Jul 24
מקצועיות ואמינות שיא, לצד יחס מכיל ומכבד.
יוסי בן ח.
יוסי בן ח.
21:17 23 Jul 24
מקצועי מאוד, הפליליסט הטוב ביותר בפער.
גיא ש.
גיא ש.
21:16 23 Jul 24
עו''ד אמין, מקצועי ויסודי.אחד לדןר!
Miri V.
Miri V.
21:13 23 Jul 24
עו"ד תותח!
שמעון מ.
שמעון מ.
21:12 23 Jul 24
עו״ד אלעד שאול מקצועי ובעל ניסיון רב!! ממליצה
חלי ע.
חלי ע.
21:11 23 Jul 24
עורך דין אלוף ומקצועי שהוא קודם כל בן אדם טוב.מומלץ!!!
שני נ.
שני נ.
21:10 23 Jul 24
עו"ד מצוין, מבריק ומוכשר..
Amiel L.
Amiel L.
21:05 23 Jul 24
עורך דין מקצועי ברמות, אחלה יחסי אנוש יודע לעשות את העבודה!ממליץ בחום
גל כ.
גל כ.
21:00 23 Jul 24
עו''ד מקצועי ואמין ממליץ בחום
יצחק ז.
יצחק ז.
20:59 23 Jul 24
אלעד איש חד, עבודה יסודית בלי לפספס כלום בדרך.ישר כח
ishaia R.
ishaia R.
20:54 23 Jul 24
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!